Sklep żeglarski - Wyposażenie basenów - Sztormiak - Kapoki - Koło ratunkowe - WOPR

reklama:

polecamy:

rss:

wszystkie aktualności w twoim ulubionym czytniku RSS

rss

Tak było


Pokazaliśmy nowości. Całkowicie suche i oddychające sztormiaki jednoczęściowe w cenie detalicznej 1900,- PLN. Zainteresowanie było takie, że w pięć osób mieliśmy co robić.

Drobiazgi ratownicze na parterze, a magazyn i biuro na piętrze.

Konsultacje z ekspertami.

Hania w przerwie miedzy pokazami w przygotowanej do napełnienia kamizelce.

Hania Siwek podczas wywiadu z Darkiem Szpakowskim.

Kiedy dziewczyna jest naprawdę bezpieczna? Gdy na sobie ma pneumatyczną kamizelkę, siedzi na tratwie ratunkowej, ma pod ręką epirba i trochę pirotechniki ratunkowej, a Mirka Kukułkę za plecami.

Mirek Kukułka i Hania (Hania) ... dziewczyny mówią że niezły z Ciebie ptaszek !?

Mamusia pakowała kamizelkę i ją skręciła w pokrowcu więc napompowała się niesymetrycznie, ale zadziałała. To jedyna wpadka na 9 prób. (Hania)... mam jeszcze braciszka ...

Odblaski też działają.

Marek Kamiński w sztormiaku wypornościowym obok Mateusza Kusznierewicza i Janusza Maziarza i tak nie wierzą Kukułce, że to może być bezpieczne.

Siwek ... piersi do przodu.

Już po raz siedemnasty, odbyły się w Warszawie targi żeglarskie Wiatr i Woda.

Tradycyjnie wśród wystawców sprzętu różnej maści, w cieniu wielkich jachtów motorowych i żaglowych swoją ofertę prezentowali także producenci mniejszych,lecz równie istotnych elementów wyposażenia i sprzętu wodnego.

Były nowinki i standardy, firmy z tradycją na naszym rynku oraz debiuty.

Jednak pewną nowością tych targów były konsultacje, dyskusje i porady z zakresu bezpieczeństwa prowadzone przez ekspertów.

I nie byłoby w tym nic dziwnego - bo przecież porady ratownicze na targach odbywają się rokrocznie - gdyby nie to, kto pomagał i przestrzegał.

A byli to:

I tam dopiero się działo.

Uruchomiono tratwę ratunkową, zaprezentowano sztormiaki pływające, działanie pneumatycznych kamizelek dziecięcych (na dzieciach i przez dzieci) oraz pirotechnikę ratunkową, zainscenizowano pełną akcję ratunkową wraz z opatrywaniem ran i urazów.

A wszystko to dla zwiedzających. To dla nich firmy: ONET.PL, SUN YACHT CHARTER oraz KEVISPORT organizatorzy i pomysłodawcy akcji społecznej "BEZPIECZNA WODA" zaprosili specjalistów i zgromadzili ich w "WIOSCE EKSPERTÓW", gdzie poddani zostali próbie sił i wystawieni na grad niełatwych pytań.

To, co działo się tego sobotniego dnia było zapowiedzią filmu "BEZPIECZNA WODA", który ukaże się w "ŻAGLACH", w wydaniu czerwcowym. Film ten jest także zaproszeniem do skorzystania z platformy ONET.PL, gdzie nasi eksperci są do dyspozycji wszystkich szukających w sieci odpowiedzi na niebanalne pytania.

Organizatorzy ufają, że akcja społeczna "BEZPIECZNA WODA 2005" to początek wieloletniego programu mającego na celu propagowanie wiedzy o środkach bezpieczeństwa i systemach wzywania służb powołanych do ratowania na wodzie.