Sklep żeglarski - Wyposażenie basenów -

Sztormiak - Kapoki - Koło ratunkowe

- WOPR

reklama:

To jest miejsce na twoją reklamę

polecamy:

rss:

wszystkie aktualności w twoim ulubionym czytniku RSS

rss

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zainteresuje wszystkich, szukających profesjonalnego i sprawdzonego sprzętu do asekuracji i ratownictwa wodnego. Jesteśmy na bieżąco z regulacjami prawnymi obowiązującymi i planowanymi do wdrożenia, rządzącymi rynkiem sprzętu do ratownictwa wodnego.

Oprócz specjalistycznych produktów przeznaczonych dla ratowników wodnych oraz osób wyszkolonych w niesieniu pomocy na wodzie i lodzie, oferujemy także sprzęt wymagany na jednostkach pływających np. koło ratunkowe z zasobnikiem (morskie i śródlądowe), kamizelki ratunkowe (potocznie kapoki) w tym kamizelki pneumatyczne, pirotechnikę morską oraz elektronikę.

Żeglarze znajdą u nas rękawice, worki, torby, plecaki, linki, wiosła, pagaje, bosaki oraz wiele modeli środków asekuracyjnych.

Właściciel kąpieliska kompleksowo wyposaży swój obiekt: wieża ratownicza, stanowisko ratownicze, zestaw medyczny, lina torowa, lina kąpieliskowa, siatka brodzikowa, boja ratownicza (pamelka), zegar basenowy, tyczka trenerska, radiotelefon, megafon, odzież ratownicza - to stałe pozycje w ofercie.

W zakładce "cennik", prezentujemy pokaźną część oferty handlowej. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

Realizujemy także zamówienia indywidualne wychodząc poza ofertę opisaną na naszej stronie dzięki czemu możemy zaoferować usługę szytą na miarę i dopasowaną do Waszych indywidualnych potrzeb.

Cennik


Cennik nie zawiera żadnych nowości.